Books: Travelling, cities

Number of items: 46

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel. Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.
12661.

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel.
Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.

8 000 HUF

Böle Kornél: Spanyol földön. Utirajz. Bev. Kőrösi Albin. Bp., (1927), Stephaneum ny. 472 p., 53 t., 1 térkép (kihajtható). Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben.
12662.

3 000 HUF

12663.

3 000 HUF

12664.

1 000 HUF

12665.

5 000 HUF

12666.

4 800 HUF
13,01
15,00

12667.

15 000 HUF
40,65
46,88

12668.

1 000 HUF

12669.

10 000 HUF

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12670.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF