Books: Travelling, cities

Number of items: 46

12637.

6 500 HUF
17,62
20,31

Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Bp., 1982, Európa. Kicsit laza későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
12638.

1 000 HUF

Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egységesített vármegyebeli községek. Szerk.: Halmay Béla, Leszih Andor. Bp., 1929, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala (Magyar városok monografiája).Kopott, laza, aranyozott vászonkötésben, gerince hiányzik.
12639.

1 000 HUF

12640.

18 000 HUF
48,78
56,25

12641.

8 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
12642.

2 600 HUF
7,05

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
12643.

2 600 HUF
7,05

12644.

2 000 HUF

12645.

60 000 HUF
162,60
187,50

12646.

6 000 HUF

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
12647.

3 000 HUF

12648.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF