https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 46

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
1
12649.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott  kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
1
12650.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen 4 kötet; I., III., IV, V. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban,az egyik kötet gerince ragasztott.
1
12651.

Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen 4 kötet; I., III., IV, V. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban,az egyik kötet gerince ragasztott.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Berg, Bengt: Mit den Zugvögeln nach Afrika. Berlin, 1937, Dietrich Reimer - Andrews&Steiner. Sok képpel illusztrálva, vászonkötésben, jó állapotban.
1
12652.

Berg, Bengt: Mit den Zugvögeln nach Afrika. Berlin, 1937, Dietrich Reimer - Andrews&Steiner. Sok képpel illusztrálva, vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. köt. 60 képpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, a borítója foltos.
1
12653.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. köt. 60 képpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, a borítója foltos.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopottas.
1
12654.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopottas.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopott.
1
12655.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopott.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben.  Kopottas, foltos fedőborítóval.
1
12656.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben. Kopottas, foltos fedőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.
1
12657.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, laza gerinccel.
1
12658.

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, laza gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, laza gerinccel.
1
12659.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, laza gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Számos eredeti fényképpel és rajzzal. Tolnai Világlapja Karácsonyi számának díjtalan melléklete. Budapest, Tolnai. Színes, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
12660.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Számos eredeti fényképpel és rajzzal. Tolnai Világlapja Karácsonyi számának díjtalan melléklete. Budapest, Tolnai. Színes, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment