Art-ceramics Number of items: 34
912726
11048
228
22000
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
22 000 HUF
1020644
11049
228
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, kézzel festett, több mázhibával, d:26 cm
4 000 HUF
979117
11050
228
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos váza, kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
4 000 HUF
1013431
11051
228
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Mázas kerámia fali tányérok, kis hibákkal, jelzett, m:24cm
1 400 HUF
1013612
11052
228
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós tányérok: 2db, (az egyik erősen sérült),d:17 cm, 1db lapos tányér, d:27cm kézzel festett, lepattanássokkal, jelzett, / Kremnica, Kremnitz art noveau plate, damaged
3 000 HUF
1013769
11053
228
Art-ceramics
1 000 HUF
1003082
11054
228
Art-ceramics
Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
8 000 HUF
978969
11055
228
Art-ceramics
2 db tányér: Bodrogkeresztúri tányér és tálka Magyar Nemzeti Bank Sport Klubos címerrel, apró repedéssel, jelzett, d:23,5 cm, 15×16 cm
1 000 HUF
1014646
11056
228
100
Art-ceramics
Kerámia őzike, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, cca 15x15cm,
1015169
11057
228
Art-ceramics
2 000 HUF
1018198
11058
228
Art-ceramics
Városképes, szecessziós motívumos falikép, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19,5 cm
1 000 HUF
1016013
11059
228
Art-ceramics
Antik kínai lakkdoboz, porcelán betéttel,kézzel festett, XIX. század,jelzés nélkül, lepattanásokkal, 220x130x100mm / Antique Chinese lacquer boxes, porcelain inlay, hand-painted, XIX century, no signed, with fault 220x130x100mm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house