Art-ceramics

Number of items: 34

Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
11048.

22 000 HUF
59,62
68,75

Körmöcbányai szecessziós dísztányér, kézzel festett, több mázhibával, d:26 cm
11049.

4 000 HUF

Gorka Iparművészeti Vállalatos váza, kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11050.

4 000 HUF

Badár Balázs (1855-1938): Mázas kerámia fali tányérok, kis hibákkal, jelzett, m:24cm
11051.

1 400 HUF

Körmöcbányai szecessziós tányérok: 2db, (az egyik erősen sérült),d:17 cm,  1db lapos tányér, d:27cm kézzel festett, lepattanássokkal, jelzett,  / Kremnica, Kremnitz art noveau plate, damaged
11052.

3 000 HUF
10

11053.

1 000 HUF

Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
11054.

8 000 HUF

2 db tányér: Bodrogkeresztúri tányér és tálka Magyar Nemzeti Bank Sport Klubos címerrel, apró repedéssel, jelzett, d:23,5 cm, 15×16 cm
11055.

1 000 HUF

Kerámia őzike, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, cca 15x15cm,
11056.

100 HUF
0,27
0,31

11057.

2 000 HUF

Városképes, szecessziós motívumos falikép, jelzett, kopásnyomokkal, 25×19,5 cm
11058.

1 000 HUF

Antik kínai lakkdoboz, porcelán betéttel,kézzel festett, XIX. század,jelzés nélkül, lepattanásokkal, 220x130x100mm /  Antique Chinese lacquer boxes, porcelain inlay, hand-painted, XIX century, no signed, with fault 220x130x100mm
11059.

Antik kínai lakkdoboz, porcelán betéttel,kézzel festett, XIX. század,jelzés nélkül, lepattanásokkal, 220x130x100mm /
Antique Chinese lacquer boxes, porcelain inlay, hand-painted, XIX century, no signed, with fault 220x130x100mm

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF