Art-ceramics

Number of items: 34

Kerámia porcelán tétel, néhány jelzett, hibátlanok
11060.

800 HUF

Nagy kerámia tétel: 3 db hódmezővásárhelyi népi motívumos falitányér, jelzett, példányonként változó állapotban, apró kopásnyomokkal, d: 20, 21,5 ill. 30 cm
11061.

1 000 HUF

Máthé Imre, Korond, mázas, népi tálkák, 6db, apró lepattanássokkal, jelzett, d:12,5, m:6,6cm
11063.

3 000 HUF

Hollóháza, Debrecen, Armatum új templom és Collegium Déli oldalának rajzolata, füles bögrék, 2db, jelzett, hibátlan, 11cm
11064.

800 HUF

KM jelzéssel: Lány kaspóval. Festett cserép, hibátlan, m:15 cm
11065.

1 000 HUF

Mázas fali tányérok, 3db ebből 2 jelzett, sok lepattanással, d:21cm
11066.

1 000 HUF

B. Apátfalva, kézzel festett népi kancsó,jelzett, cca 12cm lepattanásokkal.
11067.

1 000 HUF

Gránit, kézzel festett népi köcsög, cca 14,5x14cm kis hibákkal, lepattanásokkal.
11068.

1 000 HUF

Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:36cm
11069.

2 000 HUF

Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:33cm
11070.

2 000 HUF

Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:30cm
11071.

4 000 HUF

Minerva nagy tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal,d:36cm
11072.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF