11052. Closed 228. Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
10
0 HUF
Körmöcbányai szecessziós tányérok: 2db, (az egyik erősen sérült),d:17 cm, 1db lapos tányér, d:27cm kézzel festett, lepattanássokkal, jelzett, / Kremnica, Kremnitz art noveau plate, damaged
Photo of the item taken by : vörös_iván