Chinaware / Porcelain Number of items: 100
998970
11153
226
Zsolnay paradicsommadaras süteményes készlet, 4 db kistányér, 1 db nagytányér, hibátlan, jelzettek, d: 18 cm, 24 cm
6 000 HUF
998849
11154
226
Zsolnay jegesmedve pár, fehér mázas, hibátlan, jelzett, 12x18x9 cm
6 000 HUF
997196
11155
226
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, szita, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
4 000 HUF
975596
11156
226
Hollóházi Szász Endre porcelán falitányér, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm + Hollóházi Szász Endre porcelán dobozka, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm
4 000 HUF
975608
11157
226
Hollóházi Jurcsák hamutál, szita, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
1 000 HUF
1002233
11158
226
Hollóházi porcelánok, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
1 000 HUF
1002388
11159
226
3200
Hóllóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
3 200 HUF
998384
11160
226
Hollóházi porcelán Szász Endre kép ovális keretben, kis kopásnyomokkal, jelzett, 4x6,5 cm
4 000 HUF
997818
11161
226
Hollóházi porcelán kutya, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
1 000 HUF
959867
11162
226
Hollóházi, kézzel festett hal, jelzett, hibátlan. 7,5x9cm
1 000 HUF
1002920
11163
226
Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:41 cm
7 000 HUF
898088
11164
226
Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house