Number of items: 100
926375
11165
226
9 000 HUF
996606
11166
226
Cipőfűzőt kötő Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
1 000 HUF
996625
11167
226
Öltöző Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
1 000 HUF
992583
11168
226
Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1 000 HUF
997871
11169
226
Drasche virágmintás hiányos porcelán teáskészlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, teáskanna, cukortartó, jelzett, sérült
3 000 HUF
959888
11170
226
Aquincumi porcelán macska, levehető fejjel, jelzett, hibátlan. 7,5x6cm
1 600 HUF
998238
11171
226
Aquvincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1 000 HUF
1002918
11172
226
Aqvincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:39 cm
5 000 HUF
998889
11173
226
Budapest Porcelán mintás kerámia bonbonier, hibátlan, jelzett, 10x9x6 cm
1 000 HUF
967242
11174
226
Versailles porcelán pecsenyéstál, kézzel festett arany szélekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 57×24 cm
16 000 HUF
996295
11175
226
MZ dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm
1 000 HUF
995703
11176
226
STW Bavaria életképes dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, hibátlan, d:29 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m