https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 100

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett
1
11141.

Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, hibátlan, jelzett

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
5
 
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm
1
11142.

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
2
 
Zsolnay Budavári Nagyboldogasszony templom 1245-2006 feliratú sorszámozott tetőcserép, 35x14 cm
1
11143.

Zsolnay Budavári Nagyboldogasszony templom 1245-2006 feliratú sorszámozott tetőcserép, 35x14 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
7
 
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet, hibátlan, jelzett, 7 db / Cake set in flawless condition
1
11144.

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet, hibátlan, jelzett, 7 db /
Cake set in flawless condition

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
13
 
Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással / Complete Zsolnay tea set
1
11145.

Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással /
Complete Zsolnay tea set

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Zsolnay antik gyümölcsöstál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (TJM, cca 1880), formaszám:675, 22×23,5 cm
1
11146.

Zsolnay antik gyümölcsöstál, kézzel festett, hibátlan, jelzett (TJM, cca 1880), formaszám:675, 22×23,5 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
2
 
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db
1
11147.

Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm
1
11148.

Zsolnay fedeles patika edény, jelzett, hibátlan, koszos, m:16 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
1
11149.

Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 
Zsolnay Pompadour hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db
1
11150.

Zsolnay Pompadour hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db

 
Sold
Starting price:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Number of bids:
1
 
Zsolnay porcelán fedeles patika edény, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm, m: 3,5 cm
1
11151.

Zsolnay porcelán fedeles patika edény, hibátlan, jelzett, d: 5,5 cm, m: 3,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
Zsolnay pillangómintás hamutartó, hibátlan, jelzett, d: 15 cm
1
11152.

Zsolnay pillangómintás hamutartó, hibátlan, jelzett, d: 15 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment