Number of items: 100
1001874
11116
226
Herendi kutyával játszó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
8 000 HUF
998942
11117
226
Herendi Eton mintás tányér, kis kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, d: 23 cm
1 800 HUF
998951
11118
226
Régi Herendi rózsamintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 20x14x4 cm
3 000 HUF
999100
11119
226
Herendi Locsolkodás, fehér mázas porcelán figurapár, jelzett, alján mázrepedéssel, m: 26 cm
10 000 HUF
999323
11120
226
3400
Herendi jégmadár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x13 cm
3 400 HUF
898773
11121
226
22000
22 000 HUF
996052
11122
226
12 darabos Hutschenreuther porcelán tányér készlet, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
4 000 HUF
1002933
11123
226
Herendi osztott füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34×23 cm
10 000 HUF
1002954
11124
226
14000
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33,5 cm
14 000 HUF
1001803
11125
226
Herendi rózsa, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, 8×5 cm
1 000 HUF
998237
11126
226
Herendi szajkó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
4 000 HUF
997208
11127
226
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16 cm ,m:22 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m