Number of items: 100

Herendi kutyával játszó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
11116.

8 000 HUF

Herendi Eton mintás tányér, kis kopásnyomokkal, hibátlan, jelzett, d: 23 cm
11117.

1 800 HUF

Régi Herendi rózsamintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 20x14x4 cm
11118.

3 000 HUF

Herendi Locsolkodás, fehér mázas porcelán figurapár, jelzett, alján mázrepedéssel, m: 26 cm
11119.

10 000 HUF

Herendi jégmadár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x13 cm
11120.

3 400 HUF
9,21
10,63
20

11121.

22 000 HUF
59,62
68,75

12 darabos Hutschenreuther porcelán tányér készlet, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11122.

4 000 HUF

Herendi osztott füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34×23 cm
11123.

10 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33,5 cm
11124.

14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi rózsa, apró lepattanással, kézzel festett, jelzett, 8×5 cm
11125.

1 000 HUF

Herendi szajkó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11126.

4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16 cm ,m:22 cm
11127.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF