11156. Closed 226. Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre porcelán falitányér, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm + Hollóházi Szász Endre porcelán dobozka, szita, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7,5×4 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván