Number of items: 158

13002.

100 HUF
0,27
0,31

A magyar helyesírás szabályai 4 különböző kiadása: Bp., 1927 (3. kiad.), 1937 (5. kiad.), 1954 (10. kiad.), 1969 (10. kiad. 9. lenyomat), az 1954-es kiadás borítóján Gregor József nevével. Papír- illetve vászonkötésben, jó állapotban.
13003.

800 HUF

8 db különféle tankönyv 1912-1939 közöttről: matematika, földrajz, nyelvtan történelem tantárgyakból. Kopottas papír-, illetve vászonkötésben, nagyrészt jó állapotban.
13004.

800 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Az egészség lexikona. Bp., 1937. Kopott, díszes vászonkötésben, a címoldal hiányzik, egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban.
13005.

2 000 HUF

2 db dedikált könyv: Nagy Lajos emlékkönyv és bibliográfia. Összeáll.: Vasvári István. Bp., 1964, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár (Irodalmi arcképvázlatok 3.). A szerző által Timár István (1913-1991), a Szerzői Jogvédő Hivatal főigazgatója részére dedikálva. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; P. Horváth László: Sánta hintaló. Hánta dráma. Bp., 1976. A szerző által Timár István (1913-1991), a Szerzői Jogvédő Hivatal főigazgatója részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
13006.

1 000 HUF

13007.

2 000 HUF

Hatvani László: Az írógép. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13008.

800 HUF

13009.

1 600 HUF

13010.

20 000 HUF
54,20
62,50

13011.

20 000 HUF
54,20
62,50

13012.

8 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
13013.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF