Number of items: 158

12954.

6 000 HUF

12955.

2 800 HUF

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben. Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.
12956.

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben.
Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.

5 000 HUF

12957.

2 000 HUF

Bródy Sándor: Fehér könyv. Bp., 1945, Globus Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12958.

800 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12959.

1 000 HUF

Landauer Béla: Glória. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12960.

1 000 HUF

Jones Mari: A kis walesi leány igaz története, vagy hogyan alakult meg a nagy Angol Bibliaterjesztő Társaság. 22 képpel. Budapest, (1894), Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Hetvényi Lajos ajánlásával és aláírásával! Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
12961.

3 000 HUF

Márai Sándor: Válás Budán. (1936) Első kiadás. Révai kiadás. Egészvászon kötésben, ragasztott gerinccel, egyébként jó állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel.
12962.

1 600 HUF

12963.

800 HUF

12964.

2 000 HUF

Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, (1935) Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé laza egészvászon kötésben
12965.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF