Number of items: 158

Lambrecht Kálmán: Herman Ottó élete. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12930.

1 600 HUF

Pluhár István: Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12931.

2 000 HUF

Dalmady Zoltán: A sportok egészségtana. Bp., 1913, az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó Vállalata (Az egészség könyvtára XV.). Papírkötésben, jó állapotban.
12932.

2 000 HUF

2 db kézimunka könyv: Bános Mária: Kézi kötés. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Bános Mária: Horgolás. Bp., 1971, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
12933.

800 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutsig. I-II. rész. Átdolgozta :Szász Károly. 26 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12934.

2 000 HUF

Verne Gyula: Különös végrendelet. Ford.: Gaál Mózes. 58 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill. gerinccel.
12935.

4 000 HUF

3 db kézimunka tematikájú könyv: Hollóné Hatos Kornélia: Pest környéki kézimunka minták. Bp., 1966, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Kocsisné Szirmai Fóris Mária: Somogyi szőttesminták és keresztszemes díszítések. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Paul Ilona, Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
12936.

1 000 HUF

Bohn Ferenc: A finn nemzet testnevelése. Bp., 1927, Országos Testnevelési Tanács. Szakadt, tűzött papírkötésben.
12937.

1 200 HUF

12938.

2 600 HUF
7,05

12939.

140 000 HUF
379,40
437,50

12940.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

16 000 HUF
43,36
50,00

12941.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF