Books: Other rarities Number of items: 158
999933
12930
226
Lambrecht Kálmán: Herman Ottó élete. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1000131
12931
226
Pluhár István: Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1000109
12932
226
Dalmady Zoltán: A sportok egészségtana. Bp., 1913, az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó Vállalata (Az egészség könyvtára XV.). Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1000397
12933
226
2 db kézimunka könyv: Bános Mária: Kézi kötés. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Bános Mária: Horgolás. Bp., 1971, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
1002880
12934
226
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutsig. I-II. rész. Átdolgozta :Szász Károly. 26 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
2 000 HUF
1002872
12935
226
Verne Gyula: Különös végrendelet. Ford.: Gaál Mózes. 58 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill. gerinccel.
4 000 HUF
1000262
12936
226
3 db kézimunka tematikájú könyv: Hollóné Hatos Kornélia: Pest környéki kézimunka minták. Bp., 1966, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Kocsisné Szirmai Fóris Mária: Somogyi szőttesminták és keresztszemes díszítések. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Paul Ilona, Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1000219
12937
226
Bohn Ferenc: A finn nemzet testnevelése. Bp., 1927, Országos Testnevelési Tanács. Szakadt, tűzött papírkötésben.
1 200 HUF
754455
12938
226
2 600 HUF
933936
12939
226
140000
140 000 HUF
909091
12940
226
16 000 HUF
926244
12941
226
50000
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house