https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 158
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
926635
13014
226
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
965122
13015
226
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Véreim. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
965151
13016
226
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
961128
13017
226
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
961462
13018
226
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
909814
13019
226
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
909078
13021
226
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben 909136
13023
226
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
894070
13024
226
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
909818
13025
226
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sztojanovits Jenő: Elméleti és gyakorlati énektan. Bp., 1910. Athenaeum. Igényes félvászon kötésben. 752334
13026
226
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
745844
13027
226
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment