https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 158
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
712076
12990
226
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
The item is not available
899310
12991
226
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
894672
12992
226
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky Jó állapotban.
Starting price:
4 000 HUF
910821
12993
226
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
916656
12994
226
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tompa Mihály összes költeményei. I.-III. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly 1870. Bp. 1870. Franklin-Társulat. 394; 437; 462;p. Az első kötetben a költő életrajzával. (1 t., a költő arcképe és egy két kap kijár) Dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, festett lapszélekkel, névbejegyzéssel. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
909074
12995
226
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.
The item is not available
909803
12996
226
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon Lajos- Móra László: Az Országos Gárdonyi Géza Irodalmi Társaság évkönyve 1926. 926284
12997
226
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
853542
12998
226
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
847712
12999
226
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
853543
13000
226
0
3400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János összes munkái Új lenyomat. VII.-VIII.: Aristophanés vígjátékai I.-II. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
699346
13001
226
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment