Books: Religion

Number of items: 23

13066.

120 000 HUF
325,20
375,00

13067.

20 000 HUF
54,20
62,50

13068.

Gerely József: A Miatyánk könyve

18 000 HUF
48,78
56,25

13069.

20 000 HUF
54,20
62,50

Gergely József: A Miatyánk könyve. A képeket festette Kresz J. de Mecina. A keresztrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902, Egyházy Ágoston és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül a lapok foltosak, kissé kopott állapotban, 39x52 cm
13070.

14 000 HUF
37,94
43,75

13071.

20 000 HUF
54,20
62,50

13072.

18 000 HUF
48,78
56,25

13073.

10 000 HUF

13074.

7 000 HUF
18,97
21,88

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I., III., IV., V., VIII., X., XI., XII., XIII. és XVI. kötete: Isten és a világ. Missziós levelek; Föld és ég. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. 1-2. köt.; A diadalmas világnézet; Magasságok felé; Korunk lelke; Kultúra és terror. A társadalmi kérdés; Ünnepnapok. Emlékezések; Élet igéi. Beszédek; Utak és állomások. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Kopottas gerincű, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
13076.

4 000 HUF

Nieremberg, Juan Eusebio SJ.: Adoratione in spiritu et veritate libri quatuor. Tyrnaviae, 1663, (Typis Academicis, excudebat Melchior). Korabeli bőrkötésben, gerincén erősen sérült, az első kb. 50 oldalon ázásnyomok láthatók, egyébként jó állapotú /  Leather binding, damage on spine and water stains on the first 50 pages, otherwise good condition
13077.

Nieremberg, Juan Eusebio SJ.: Adoratione in spiritu et veritate libri quatuor. Tyrnaviae, 1663, (Typis Academicis, excudebat Melchior). Korabeli bőrkötésben, gerincén erősen sérült, az első kb. 50 oldalon ázásnyomok láthatók, egyébként jó állapotú /
Leather binding, damage on spine and water stains on the first 50 pages, otherwise good condition

18 000 HUF
48,78
56,25

Bulffer, Gervasius OSB: Negotiator evangelicus, das ist: Evangelischer Kaufmann ... oder Kurze Predigen. Pars dominicalis. Dritter Jahrgang. Ausburg, 1759, Verlag den Johann Baptista Burckhard. Kopottas gerincű aranyozott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13078.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF