4 000 HUF
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I., III., IV., V., VIII., X., XI., XII., XIII. és XVI. kötete: Isten és a világ. Missziós levelek; Föld és ég. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. 1-2. köt.; A diadalmas világnézet; Magasságok felé; Korunk lelke; Kultúra és terror. A társadalmi kérdés; Ünnepnapok. Emlékezések; Élet igéi. Beszédek; Utak és állomások. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Kopottas gerincű, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.