Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Veress Endre: Carillo Alfonz jezsuita-atya levelezése és iratai (1591-1618). Magyar Történelmi Emlékek(Monumenta Hungariae Historica) IV. kötet. Bp., 1943, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
Hiszek egy Istenben. Imakönyv róm. kath. hívők számára. Legszebb imák és énekek gyűjteménye. Bp., 1929, Kevelaer Jansen Károly. Kiadói gyöngyházhoz hasonlító kötésben, fém csattal, benne régi szentképekkel, színezett lapszélekkel, kopottas állapotban.