Books: Travelling, cities

Number of items: 54

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám 1937. (hátsó borító nélkül)
12646.

1 000 HUF

Frank, Josef: Vadnyugat úttörői. 19 képpel, 2 térképpel. Bp., [1941], Athenaeum (Ismeretlen világok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12647.

1 400 HUF

12648.

1 000 HUF

Schweiger-Lerchenfeld, Amand: A nővilág. Ford.: Brankovics György. Bp., 1882, Mach H. és társa. Megviselt állapotban, a kötés elválik.
12649.

1 000 HUF

Némethy Károly: Földrajz a polgári leányiskolák használatára. 1. köt.: Európa. Az I. osztály tananyaga. Bp., 1902, Stephaneum. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12650.

1 000 HUF

Dr. Károly István(szerk.): Budapesti utcajegyzék 1981. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12651.

800 HUF

Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12652.

1 000 HUF

12653.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

3 000 HUF

12654.

3 000 HUF

12655.

1 400 HUF

Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben
12656.

1 000 HUF

12657.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF