Books: Travelling, cities

Number of items: 54

12634.

1 200 HUF

Kuttner Sándor: Vezérfonal a földrajzban, jegyzetekkel az áruisméből és különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. Középtanodák, kereskedelmi és ipariskolák számára. Pest, 1869, Lampel Róbert. Tulajdonosi bejegyzéssel és lapszéli jegyzetekkel. Kicsit laza félvászon kötésben, a gerince kicsit szakadt.
12635.

2 600 HUF
7,05

Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12636.

1 000 HUF

1912-1924 5 db turisztikai kiadvány: a Turisták lapja 4 lapszáma (XXIV. évf. 5. [1912], XXVIII. évf. 6. [1916], XXXVI. évf. 7-9. [1924]), valamint a Turistaság és alpinizmus c. folyóirat 1 lapszáma (V. évf. 1. [1914]). Utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12637.

2 000 HUF

12638.

1 000 HUF

12639.

1 000 HUF

Uris, Leon: Exodus. New York, 1958, Pro Arte Publishing Company. Első magyar nyelvű kiadás. Kopott vászonkötésben.
12640.

1 200 HUF

Dr. Hőgyész László: Sümeg évszázadai. Veszprém, 1989, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
12641.

1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
12642.

2 600 HUF
7,05

12643.

1 800 HUF

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. V. kötet 3.-4. szám 1939.
12644.

1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
12645.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF