Books: Travelling, cities Number of items: 54
919079
12634
220
Books: Travelling, cities
1 200 HUF
945573
12635
220
Books: Travelling, cities
Kuttner Sándor: Vezérfonal a földrajzban, jegyzetekkel az áruisméből és különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. Középtanodák, kereskedelmi és ipariskolák számára. Pest, 1869, Lampel Róbert. Tulajdonosi bejegyzéssel és lapszéli jegyzetekkel. Kicsit laza félvászon kötésben, a gerince kicsit szakadt.
2 600 HUF
945093
12636
220
Books: Travelling, cities
Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
944904
12637
220
Books: Travelling, cities
1912-1924 5 db turisztikai kiadvány: a Turisták lapja 4 lapszáma (XXIV. évf. 5. [1912], XXVIII. évf. 6. [1916], XXXVI. évf. 7-9. [1924]), valamint a Turistaság és alpinizmus c. folyóirat 1 lapszáma (V. évf. 1. [1914]). Utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
911663
12638
220
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
940837
12639
220
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
943879
12640
220
Books: Travelling, cities
Uris, Leon: Exodus. New York, 1958, Pro Arte Publishing Company. Első magyar nyelvű kiadás. Kopott vászonkötésben.
1 200 HUF
935011
12641
220
Books: Travelling, cities
Dr. Hőgyész László: Sümeg évszázadai. Veszprém, 1989, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
1 000 HUF
909022
12642
220
Books: Travelling, cities
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
2 600 HUF
880372
12643
220
Books: Travelling, cities
1 800 HUF
909052
12644
220
Books: Travelling, cities
Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. V. kötet 3.-4. szám 1939.
1 000 HUF
909021
12645
220
Books: Travelling, cities
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house