Books: Travelling, cities

Number of items: 54

Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.
12622.

8 000 HUF

Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. Fametszvényekkel és az Igéretföldje acélmetszetű térképével. Pest, 1870. Hornyánszky. VIII. 364 p. + 1 kihajtható térképmell. (Rajzolta: Gross C. H.) Fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli, kissé kopott aranyozott vászonkötésben
12623.

6 000 HUF

Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium Rt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12624.

1 200 HUF

Debrecen utcanevei. Szerk.: Nábrádi Mihály. Debrecen, 1984, Debrecen Városi Tanács VB Művelődési Osztálya. Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12625.

1 000 HUF

A magyar térképészet kezdetei. Kézirat. Szerk.: Stegna  Lajos. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Lázár deák térképeinek 5 db kihajtható facsimiléjével. Papírkötésben, jó állapotban.
12626.

5 000 HUF

12627.

12 000 HUF

12628.

14 000 HUF
37,94
43,75

12629.

16 000 HUF
43,36
50,00

12630.

16 000 HUF
43,36
50,00

12631.

16 000 HUF
43,36
50,00

Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., (1910), Tauril-Pneumatik. Kiadói egészvászon kötés, gerince kívül hiányos, lapok kijárnak.
12632.

3 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, jó állapotban.
12633.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF