Books: Travelling, cities

Number of items: 54

12610.

70 000 HUF
189,70
218,75

The Decline and Rise of Budapest. Bp., 1946, Dr. Móricz Miklós Printing Office. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban / paperback, worn condition
12611.

8 000 HUF

12612.

2 000 HUF

Silberstein, August: Die Kaiserstadt am Donaustrand. Wien und die Wiener in Tag- und Nachtbildern. Mit Berücksichtigung der Welt-Ausstellung und weiterer Ausflüge nach Semmering, Graz, Salzburg, Ischl, Prag, Pest-Ofen. Wien, 1873, Moritz Perles Buchhandlung. 6 db, a világkiállítás védnökeit, szervezőit, az uralkodói család tagjait és a Stephansdom belsejét ábrázoló acélmetszettel. Néhány lap kijár, sok metszet hiányzik a gerince kicsit kopott, egyébként nagyon szép, gazdagon díszített, aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Erősen hiányos! / Missing many etchings
12613.

30 000 HUF
81,30
93,75

Lóránd Sándor: Adatok a kecskeméti 12/11 számú volt "Szentlélek" gyógyszertár történetéhez. Különlenyomat a Bács-Kiskun megye múltjából levéltári évkönyv 1. kötetéből. Kecskemét, 1975. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12614.

1 000 HUF

Varga Pál: Debrecenben a XIX. században létesített gyógyszertárak története. Különlenyomat a Déri Múzeum 1976. évi kötetéből. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12615.

1 000 HUF

Czine Mihály: A romániai magyar irodalom kezdetei. Különlenyomat a Jelenkor 1967/6. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12616.

1 000 HUF

Für, Lajos: Der Pflanzenbau in Ungarn um die Jahrhundertwende 1890-1914. Különlenyomat az Agrártörténeti Szemle 1971. évi supplementumából, 1972. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12617.

1 000 HUF

Glatz Ferenc: Gondolatok az Eötvös Kollégiumi történészképzésről. Különlenyomat a Századok 1970. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12618.

2 000 HUF

Lukácsy Sándor: Az Athenaeum, a szabadelvűség műhelye és terjesztője. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle 1965/4. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12619.

1 000 HUF

Katona Imre: Radisics Jenő az iparművészeti kultúráért. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1969. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12620.

1 000 HUF

Sebők Imre, Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12621.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF