https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 41

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Balatoni útmutató és Hévíz ismertetése. Szerk. Sándor Imre. Bp., [1931], Bíró ny. 107p.  kihajtható térkép nélkül. a Balaton szinte valamennyi településének rövid leírását, idegenforgalmi létesítményeit tartalmazza, számos képpel illusztrálva, sok hirdetéssel.
1
12737.

Balatoni útmutató és Hévíz ismertetése. Szerk. Sándor Imre. Bp., [1931], Bíró ny. 107p. kihajtható térkép nélkül. a Balaton szinte valamennyi településének rövid leírását, idegenforgalmi létesítményeit tartalmazza, számos képpel illusztrálva, sok hirdetéssel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
13
 
Sárói Szabó Lajos: A cs. és kir. Katonai Földrajzi Intézet térkép és egyéb kiadványainak jegyzéke. Budapest, 1902. Grill Károly. 23 p. 1 kih. mell. Papírkötésben
1
12738.

Sárói Szabó Lajos: A cs. és kir. Katonai Földrajzi Intézet térkép és egyéb kiadványainak jegyzéke. Budapest, 1902. Grill Károly. 23 p. 1 kih. mell. Papírkötésben

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
3
 
Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)
1
12739.

Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
1
12740.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Park, Mungo: A Gambiától a Nigerig. 30 képpel és 2 térképpel. Fordította Halász Gyula. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
1
12741.

Park, Mungo: A Gambiától a Nigerig. 30 képpel és 2 térképpel. Fordította Halász Gyula. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
L.V. Bertarelli: Oberitalien. 25 Karten, 25 Stadtpläne, 10 Grundrisse. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
1
12742.

L.V. Bertarelli: Oberitalien. 25 Karten, 25 Stadtpläne, 10 Grundrisse. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Bp. - Pozsony, 1890, Stampfel Károly. Papírkötésben, a borító kicsit kopott és helyenként szakadozott, a kötés némileg meglazult.
1
12743.

Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Bp. - Pozsony, 1890, Stampfel Károly. Papírkötésben, a borító kicsit kopott és helyenként szakadozott, a kötés némileg meglazult.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.
1
12744.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben /  In damaged paper binding
1
12745.

Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben /
In damaged paper binding

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.
1
12746.

Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
1
 
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban
1
12747.

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Charles Feld-Francois Hincker: Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Párizs, 1971, Cercle D'Art et Livre-Club Diderot. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
1
12748.

Charles Feld-Francois Hincker: Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Párizs, 1971, Cercle D'Art et Livre-Club Diderot. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment