Books: Travelling, cities

Number of items: 41

Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12749.

2 000 HUF

Soós Imre: Az egri egyházmegyei plébániák történetének áttekintése. Bp., 1985, Szent István Társulat. (Az egri főegyházmegye schematizmusa II.) Műbőr kötésben, térképmelléklettel, jó állapotban.
12750.

2 000 HUF

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp, 1939, Genius Könyvkiadó. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12751.

2 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, jó állapotban.
12752.

2 000 HUF

Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12753.

1 400 HUF

Pogány Frigyes: Párizs. Bp., 1965, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12754.

1 400 HUF

Révész Tamás: Szicília. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12755.

1 400 HUF

2 db könyv a Griebens Reiseführer sorozatból.: 68. köt.: Wien. 1926.; 94. köt.: Heringsdorf. 1925. Kihajtható színes térképmelléklettel, papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
12756.

800 HUF

Ila Bálint: Gömör megye I.: A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12757.

2 000 HUF

Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, jó állapotban.
12758.

1 000 HUF

Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
12759.

1 000 HUF

Ruge, Sophus: Norwegen. Land und Leute. Monographien zur Erdekunde III. Bielefeld - Leipzig, 1899, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
12760.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF