https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 120
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
405622
13222
216
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
405646
13223
216
0
16000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
917103
13224
216
0
40000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór válogatott művei. Teljes sorozat. 50 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
702576
13225
216
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Petőfi Sándor összes költeményei I-II. Hazai művészek rajzaival és a költő arcképével. Budapest 1907. Athenaeum. Selyem kötés szétválóban a tetején.
Starting price:
12 000 HUF
911821
13226
216
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kozáry Gyula: Korunk bölcselete. Pécs, 1892, püspöki Lyceumi Könyvnyomda. Félvászon kötés, belső címlapja szakadt, kopottas állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
412355
13227
216
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór: Nemzeti díszkiadás 3 kötet, Megtörtént regék, Napraforgók, Még egy csokrot, Bp., 1897 Révai. Aranyozott egészvászon kötésben
Starting price:
2 600 HUF
699346
13228
216
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
679239
13229
216
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Debrecen, 1999, Geopen. Kartonált, védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
523804
13230
216
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
The item is not available
904325
13231
216
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, több lapja foltos, kopottas állapotban.
Starting price:
4 000 HUF
706756
13232
216
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Birher I. Dr. Pucsek J., Dr. Sándor Lászlóné, Dr. Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének gazdasági elemzése, Perfekt kiadó, Bp. 2007
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
758419
13233
216
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Julia és Derek Parker: Asztrológia. London 1991. Gulliver.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment