Number of items: 120

13222.

8 000 HUF

13223.

16 000 HUF
43,36
50,00

13224.

40 000 HUF
108,40
125,00

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. Hazai művészek rajzaival és a költő arcképével. Budapest 1907. Athenaeum. Selyem kötés szétválóban a tetején.
13225.

12 000 HUF

Kozáry Gyula: Korunk bölcselete. Pécs, 1892, püspöki Lyceumi Könyvnyomda. Félvászon kötés, belső címlapja szakadt, kopottas állapotban.
13226.

1 000 HUF

Jókai Mór: Nemzeti díszkiadás 3 kötet, Megtörtént regék, Napraforgók, Még egy csokrot, Bp., 1897 Révai. Aranyozott egészvászon kötésben
13227.

2 600 HUF
7,05

13228.

6 000 HUF

Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Debrecen, 1999, Geopen. Kartonált, védőborítóval
13229.

1 600 HUF

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen egy szakadás)
13230.

800 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, több lapja foltos, kopottas állapotban.
13231.

4 000 HUF

Dr. Birher I. Dr. Pucsek J., Dr. Sándor Lászlóné, Dr. Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének gazdasági elemzése, Perfekt kiadó, Bp. 2007
13232.

1 000 HUF

Julia és Derek Parker: Asztrológia. London 1991. Gulliver.
13233.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF