Number of items: 120

Radnóti Miklós: Bori notesz, facsimile kiadás, Magyar Helikon hasonmás kiadása, Bp. 1971, hozzá Ortutay Gyula tanulmánya a költő utolsó verseivel
13198.

2 000 HUF

Kodolányi János: Suomi a csend országa. Útirajz. Bp. 1937. Turul. 234p. Papírkötésben. Illusztrált papír védőborítóban.
13199.

2 600 HUF
7,05

13200.

1 600 HUF

Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Gondolatok Nagymagyarországról. Magyar Könyvnap 1937. Bp. 1937 Singer és Wolfner. 238 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13201.

Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Gondolatok Nagymagyarországról. Magyar Könyvnap 1937.
Bp. 1937 Singer és Wolfner. 238 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

2 400 HUF

13202.

1 000 HUF

13203.

1 600 HUF

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp. 1927. Dick Manó. 160 l. Szövegközt 46 ábrával. Megviselt papírkötésben
13204.

900 HUF
2,44
2,81

13205.

1 600 HUF

gróf Szécsen Antal: Tanulmányok. Bp., cca 1880. Ráth Mór. Félvászon kötésben.
13206.

1 200 HUF

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
13207.

1 000 HUF

Krúdy Gyula: Bukfenc. Bp. 1918. Kultura. Második kiadás! Kiadói, félvászon kötésben
13208.

1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Capillária. Bp. é.n. Kultúra. Második kiadás! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben
13209.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF