Number of items: 120

13174.

1 400 HUF

13175.

1 600 HUF

13176.

1 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas, molyrágta kötésben, kopottas állapotban.
13177.

1 400 HUF

13178.

3 000 HUF

Csehov, Anton: Életem. Egy vidéki fiatalember elbeszélése. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, illusztrált, jó állapotban, bibliofil kiadás.
13179.

3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp., 1887, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kötéstáblája sérült, lapok kijárnak, erősen viseltes állapotban.
13180.

1 000 HUF

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
13181.

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével.
Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)

3 800 HUF
10,30
11,88

13182.

10 000 HUF

Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban
13183.

4 000 HUF

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben
13184.

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona
Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben

1 400 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1–18. kötet pótkötetekkel (teljes). Budapest, 1893–1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopott kötésű sorozat
13185.

55 000 HUF
149,05
171,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF