Number of items: 120

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
13150.

1 000 HUF

Várnai Zseni válogatott versei 1914-1942. Dedikált! Bp., 1942, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél több helyen szétvált, viseltes állapotban.
13151.

1 600 HUF

13152.

1 000 HUF

Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
13153.

1 000 HUF

Ady Endre: Új versek. A halottak élén. A menekülő élet. Ki látott engem? 2 kötet. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félpergamen kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13154.

6 000 HUF

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, lapok foltosak, illusztrált, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13155.

2 000 HUF

Fogarasi János német és magyar szótára. Negyedik javított és bővített kiadás. Első vagy német-magyar rész. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél és sarkainál szakadt, lapok foltosak, kopottas állapotban.
13156.

1 000 HUF

13157.

6 000 HUF

13158.

4 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13159.

1 000 HUF

Dóczy Lajos: Vera grófnő. Szomorúmű 3 felvonásban. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Félvászon kötés, színezett lapszélek, viseltes állapotban.
13160.

1 000 HUF

Tolnai Vilmos(szerk.): Magyarító szótár, A szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1900, Hornyánszky V.Cs. és Kir.Udv. Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
13161.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF