Number of items: 120

Régi könyv tétel, 15 db, több jó kiadással(Gerhart Ellert: Attila; Barbara Wood: A prófétanő; Petronius: Satiricon; André Maurois: Költő a máglyán stb.), érdemes megnézni
13162.

2 000 HUF

Szabó Gyula: Körirás és díszírási betűminták. Mindennemü középfokú iskola számára és magánhasználatra. Sopron, 1897. Romwalter 39 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felhasználásával
13163.

3 000 HUF

Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
13164.

1 000 HUF

13165.

3 600 HUF
9,76
11,25

Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek
13166.

1 200 HUF

13167.

1 000 HUF

Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Új, átdolgozott kiadás. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
13168.

1 000 HUF

Kemény János: Kutyakomédia. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13169.

1 000 HUF

13170.

14 000 HUF
37,94
43,75

13171.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei

4 600 HUF
12,47
14,38

13172.

2 000 HUF

13173.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF