Books: Other rarities Number of items: 120
915669
13162
216
Régi könyv tétel, 15 db, több jó kiadással(Gerhart Ellert: Attila; Barbara Wood: A prófétanő; Petronius: Satiricon; André Maurois: Költő a máglyán stb.), érdemes megnézni
2 000 HUF
894632
13163
216
Szabó Gyula: Körirás és díszírási betűminták. Mindennemü középfokú iskola számára és magánhasználatra. Sopron, 1897. Romwalter 39 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felhasználásával
3 000 HUF
579456
13164
216
Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
1 000 HUF
851435
13165
216
3 600 HUF
897509
13166
216
Cipősdoboznyi könyv, közte Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon, Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein, Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve, Müller Lajos: A boldogság útja, Nikolaus Lenau: Gedichte és már érdekességek
1 200 HUF
579493
13167
216
1 000 HUF
913788
13168
216
Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Új, átdolgozott kiadás. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
913798
13169
216
Kemény János: Kutyakomédia. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
745844
13170
216
14000
14 000 HUF
853551
13171
216
4600
Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei Bp. 1893. Ráth Mór. 381p. Kiadói, festett, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, aranymetszéssel. Könyvtári duplum
4 600 HUF
909136
13172
216
2 000 HUF
894070
13173
216
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house