Number of items: 120

Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Szép állapotú, egységes sorozat
13210.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herczeg Ferenc: Pro libertate! Regény két kötetben. Bp., (1936). Singer és Wolfner. 340 p. + 1 tábla ; 287+(1) p. Az első kötetben számozott, aláírt példány. Kiadói papír kötésben.
13211.

Herczeg Ferenc: Pro libertate! Regény két kötetben.
Bp., (1936). Singer és Wolfner. 340 p. + 1 tábla ; 287+(1) p. Az első kötetben számozott, aláírt példány. Kiadói papír kötésben.

8 000 HUF

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnázni
13212.

1 000 HUF

13213.

10 000 HUF

13214.

4 000 HUF

Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában, Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948, Magyar Írás. Kiadói félászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
13215.

1 000 HUF

Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
13216.

1 600 HUF

Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, aranyozott, kopott vászonkötésben, a táblák belső oldalai egykori párizsi térképekkel. Hiányzó gerincű félvászon kötésben, első borító elvált
13217.

Villon balladái. Faludy György átköltésében.
Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, aranyozott, kopott vászonkötésben, a táblák belső oldalai egykori párizsi térképekkel. Hiányzó gerincű félvászon kötésben, első borító elvált

1 400 HUF
9

Turoldus: A Róland ének (La Chanson de Roland) fordította Dr. Varga Bálint. Bp., 1932. Kir. Magyar egyetemi nyomda. Kissé sérült kiadói kartonkötsében
13218.

1 800 HUF

13219.

800 HUF

13220.

10 000 HUF

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos
13221.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére.
Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF