Number of items: 120

Petőfi-Album. A Petőfi-Társaság megbízásából szerkesztették Bartók Lajos, Endrődi Sándor és Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13234.

2 000 HUF

13235.

12 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13236.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Budapest, 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt
13237.

1 000 HUF

13238.

1 000 HUF

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, megviselt, de hiánytalan állapotban
13239.

1 000 HUF

13240.

6 000 HUF

Révai Kis Lexikona I-II. Szerk.: Csekei Varjú Elemér, Bp, 1936, Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötés, jó állapotú, gerinc kicsit kopott
13241.

4 000 HUF

13242.

2 800 HUF

13244.

22 000 HUF
59,62
68,75

13245.

6 000 HUF

13246.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF