Books: Travelling, cities Number of items: 45
904024
12712
215
Books: Travelling, cities
Woerl's: Prag und Umgebung. Útikönyv. Prag, cca 1900. Térképpel / with map
1 000 HUF
878701
12713
215
Books: Travelling, cities
Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Világjárók, utazások és kalandok. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső előlapja kijár, kopottas állapotban.
888822
12714
215
Books: Travelling, cities
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
1 200 HUF
887047
12715
215
Books: Travelling, cities
Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
1 800 HUF
878835
12716
215
Books: Travelling, cities
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. I-II. kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 842611
12717
215
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
890114
12718
215
Books: Travelling, cities
1938-1939 A Balatonakarattyai Fürdőtelep Egyesület Értesítőjének I-II. évfolyamának több száma könyvbe kötve
3 000 HUF
848520
12719
215
Books: Travelling, cities
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
1 400 HUF
906343
12720
215
Books: Travelling, cities
Hedin, Sven: Csangpo láma a nomádok földjén; Csangpo láma zarándokútja. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house