Books: Travelling, cities

Number of items: 45

Woerl's: Prag und Umgebung. Útikönyv. Prag, cca 1900. Térképpel / with map
12712.

1 000 HUF

Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Világjárók, utazások és kalandok. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső előlapja kijár, kopottas állapotban.
12713.

800 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12714.

1 200 HUF

Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
12715.

1 800 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. I-II. kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12716.

800 HUF
11

12717.

1 000 HUF

1938-1939 A Balatonakarattyai Fürdőtelep Egyesület Értesítőjének I-II. évfolyamának több száma könyvbe kötve
12718.

3 000 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
12719.

1 400 HUF

Hedin, Sven: Csangpo láma a nomádok földjén; Csangpo láma zarándokútja. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
12720.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF