Books: Travelling, cities

Number of items: 45

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12700.

800 HUF

Dr. Jászai Rezső: Útirajzok és tanulmányok, A serdültebb ifjúság számára. Bp., 1905, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban.
12701.

800 HUF

Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12702.

800 HUF

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
12703.

800 HUF

A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
12704.

800 HUF

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
12705.

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition

1 400 HUF

Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében, Homolka József 1896-ban készült térképének hasonmáskiadásával. Kiadói egészvászon kötésben, dísztokban, jó állapotú könyv.
12706.

2 400 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben (a gerincen kissé kopott az aranyozás, egyébként jó állapotban). 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva.
12707.

2 600 HUF
7,05

12708.

1 000 HUF

12709.

14 000 HUF
37,94
43,75

Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
12710.

2 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Jó állapotban
12711.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF