Books: Travelling, cities Number of items: 45
904227
12688
215
Books: Travelling, cities
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők, hazátlanok(Dél-amerikai úti képek). Bp., Palladis Rt. Félvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
1 600 HUF
900566
12689
215
3800
Books: Travelling, cities
György Aladár: Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legújabb statisztikai adatok alapján. A Föld és népei. Föld és népismei kézikönyv III. kötet. Bp., 1881, Mehner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban.
3 800 HUF
904159
12690
215
Books: Travelling, cities
Daring, Thomas: Mammon. Kincsvadászok a huszadik században. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1 600 HUF
794089
12691
215
4600
Books: Travelling, cities
4 600 HUF
901956
12692
215
Books: Travelling, cities
1 800 HUF
880271
12693
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, Felső-Ausztria és Salzburg 1-19. füzet. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
3 000 HUF
880260
12694
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, Bécs és Alsó-Ausztria, 22 füzet, egy hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
2 000 HUF
880228
12695
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Stiria 1-13. füzetek, a 12. füzet fele hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
2 000 HUF
879313
12696
215
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I. kötet Európa 329 képpel és térképpel, Bp. 1936-37. Franklin, kiadói egészvászon kötésben térkép melléklettel. Kissé laza kötésben, dedikált
1 600 HUF
855442
12697
215
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
870535
12698
215
Books: Travelling, cities
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
6 000 HUF
794610
12699
215
Books: Travelling, cities
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 4. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house