Books: Travelling, cities

Number of items: 45

Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők, hazátlanok(Dél-amerikai úti képek). Bp., Palladis Rt. Félvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12688.

1 600 HUF

György Aladár: Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legújabb statisztikai adatok alapján. A Föld és népei. Föld és népismei kézikönyv III. kötet. Bp., 1881, Mehner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban.
12689.

3 800 HUF
10,30
11,88

Daring, Thomas: Mammon. Kincsvadászok a huszadik században. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12690.

1 600 HUF

12691.

4 600 HUF
12,47
14,38

12692.

1 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben,  Felső-Ausztria és Salzburg 1-19. füzet. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12693.

3 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben,  Bécs és Alsó-Ausztria, 22 füzet, egy hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12694.

2 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Stiria 1-13. füzetek, a 12. füzet fele hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12695.

2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I. kötet Európa 329 képpel és térképpel, Bp. 1936-37. Franklin, kiadói egészvászon kötésben térkép melléklettel. Kissé laza kötésben, dedikált
12696.

1 600 HUF

12697.

1 000 HUF

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
12698.

6 000 HUF

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 4. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12699.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF