Number of items: 84

11087.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi fekvő agár, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, h:28 cm, m:12,5 cm
11088.

8 000 HUF

Herendi Déryné, fehér mázas, jelzett (mélynyomás),  hibátlan, m:35 / Herendi Déryné numbered chinaware statue
11089.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Rothschild dísztányér, kézzel festett, áttört, jelzett, hibátlan, d:24 cm / Herend Rothschild hand painted decorative plates, perfect condition
11090.

22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi csipkebogyó mintás nagy kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm d:24 cm
11091.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11092.

10 000 HUF

Herendi Viktória mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,7 cm
11093.

4 000 HUF

Herendi Munkácsy mellszobor, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, m:23 cm
11094.

8 000 HUF

Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm
11095.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm/ Handpainted Herend porcelain bear
11096.

9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró hajszálrepedéssel, 14×11 cm
11097.

3 000 HUF
9

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró hajszálrepedéssel, 11×10,5 cm
11098.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF