Chinaware / Porcelain Number of items: 84
898032
11099
214
Herendi Viktória-mintás szívecskés ékszerdoboz, apróbb lepattanással a rózsán, kézzel festett, jelzett, m: 7 cm, 7×7 cm
2 800 HUF
898619
11100
214
Herendi porcelán rózsás kitűző, hibátlan, jelzett, díszdobozban 4x3 cm
2 000 HUF
815549
11101
214
Herendi nyuszi, fehér mázas, szemei kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Herend white rabbit
2 600 HUF
897324
11102
214
Herendi rózsás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:13 cm, d:11 cm
5 000 HUF
897845
11103
214
Herendi madár-lepke mintás tojás, kézzel festett, jelzett, apró hajszál repedéssel, h:10,5 cm, m:7 cm
3 000 HUF
692566
11104
214
Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks
16 000 HUF
785839
11106
214
Herendi virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, d:7 cm 853987
11107
214
26000
Zsolnay virágos áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsaszín mázzal, igényesen restaurált, formaszám:1988, m:9 cm, d:16 cm
26 000 HUF
895041
11108
214
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm
6 000 HUF
898786
11109
214
9500
Zsolnay kenyérszelő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
9 500 HUF
898022
11110
214
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
6 000 HUF
898666
11111
214
Zsolnay asztali lámpa, matricás, fa talapzattal, ernyővel, működik, m:44 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house