Number of items: 84

Herendi Viktória-mintás szívecskés ékszerdoboz, apróbb lepattanással a rózsán, kézzel festett, jelzett, m: 7 cm, 7×7 cm
11099.

2 800 HUF

Herendi porcelán rózsás kitűző, hibátlan, jelzett, díszdobozban 4x3 cm
11100.

2 000 HUF

Herendi nyuszi, fehér mázas, szemei kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Herend white rabbit
11101.

2 600 HUF
7,05

Herendi rózsás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:13 cm, d:11 cm
11102.

5 000 HUF

Herendi madár-lepke mintás tojás, kézzel festett, jelzett, apró hajszál repedéssel, h:10,5 cm, m:7 cm
11103.

3 000 HUF

Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks
11104.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, d:7 cm
11106.

800 HUF

Zsolnay virágos áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsaszín mázzal, igényesen restaurált, formaszám:1988, m:9 cm, d:16 cm
11107.

26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm
11108.

6 000 HUF

Zsolnay kenyérszelő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11109.

9 500 HUF
25,75
29,69

Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
11110.

6 000 HUF

Zsolnay asztali lámpa, matricás, fa talapzattal, ernyővel, működik, m:44 cm
11111.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF