Number of items: 84

11160.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

12 000 HUF

11161.

14 000 HUF
37,94
43,75

Japán porcelán levélmintás váza fedéllel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11162.

1 000 HUF

Vegyes porcelán tétel (6 db): 2 db kávéscsésze kistányérral, süteményes tál, gyertyatartó, hibátlan, Hollóházi és német jelzésekkel
11163.

1 000 HUF

Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm
11164.

1 000 HUF

11165.

1 600 HUF

Antik, feliratozott, nagyméretű porcelán gyógyszeres edény / Chinaware medical pot 26cm
11166.

4 000 HUF

Ékszertartó dobozka, jelzés nélkül, matricás, réz szerelékkel, hibátlan, eredeti dobozában, 7,5×5 cm
11167.

2 000 HUF

Jelzett japán díszváza, alján hajszálrepedéssel, kézzel festett, m:32 cm
11168.

2 000 HUF
16

4 db csésze és csészealj, jelzettek, hibátlanok
11169.

1 000 HUF

Kisasszony virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11170.

1 000 HUF

Csehszlovák gyöngyházmázas porcelán kiöntő matricás díszítéssel, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
11171.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF