Chinaware / Porcelain Number of items: 84
536044
11160
214
12 000 HUF
896964
11161
214
14000
14 000 HUF
896251
11162
214
Japán porcelán levélmintás váza fedéllel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
1 000 HUF
815938
11163
214
Vegyes porcelán tétel (6 db): 2 db kávéscsésze kistányérral, süteményes tál, gyertyatartó, hibátlan, Hollóházi és német jelzésekkel
1 000 HUF
898607
11164
214
Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm
1 000 HUF
716190
11165
214
1 600 HUF
869005
11166
214
Antik, feliratozott, nagyméretű porcelán gyógyszeres edény / Chinaware medical pot 26cm
4 000 HUF
880456
11167
214
Ékszertartó dobozka, jelzés nélkül, matricás, réz szerelékkel, hibátlan, eredeti dobozában, 7,5×5 cm
2 000 HUF
895832
11168
214
Jelzett japán díszváza, alján hajszálrepedéssel, kézzel festett, m:32 cm
2 000 HUF
894086
11169
214
4 db csésze és csészealj, jelzettek, hibátlanok
1 000 HUF
894031
11170
214
Kisasszony virágcsokorral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
1 000 HUF
894522
11171
214
Csehszlovák gyöngyházmázas porcelán kiöntő matricás díszítéssel, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house