Books: Travelling, cities

Number of items: 23

12760.

80 000 HUF
216,80
250,00

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben
12761.

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben

2 000 HUF

12762.

1 400 HUF

Dr. Wünschner Frigyes: Tordas, A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Dedikált! Bp.-Debrecen, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötés, rengeteg egész oldalas ábrával, fotóval illusztrált, jó állapotban.
12763.

4 000 HUF

Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
12764.

3 000 HUF

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrál, fiókhálózati térképekkel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
12765.

4 000 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált
12766.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye és Kecskemét th. jogu város adattára. : Szerk.: Csatár István, Hovhannesian Eghia és Oláh György
Pécs, 1939. Kultúra 172+164+236 l. (szövegközti képekkel) /Pestvármegye adattára I-IV. rész/ Aranyozott, dombornyomású, címerrel díszített vászonkötésben. Restaurált

5 000 HUF

12767.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

4 000 HUF

Stockholm múzeumai. Bp., Corvina. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12768.

2 000 HUF

12769.

7 000 HUF
18,97
21,88

Magyarország közigazgatási helységnévtára 1948. évre. Tizenkilencedik kiadás. Bp., 1948, Globus Nyomdai Műintézet Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12770.

800 HUF

12771.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF