2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben