4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrál, fiókhálózati térképekkel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.