Number of items: 76
802241
11121
209
2 db Royal Bavaria vázácska, jelzett, apró csorbákkal, kézzel festett, m: 10,12 cm / German porcelain vases with small notch
776351
11122
209
Schierholz fedeles dobozka, erotikus jelenetekkel, festett, mázas, hibátlan, jelzett, 10×9 cm
2 000 HUF
839962
11123
209
Cluj jegesmedve, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m: 10 cm, h: 16,5 cm.
837384
11124
209
4600
4 600 HUF
839316
11125
209
Patikai fedeles tároló, "Ung. Silico Paraff." felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:11,5 cm
5 000 HUF
721215
11126
209
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet /
XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
7 000 HUF
859748
11127
209
Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm
1 400 HUF
799082
11128
209
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm
8 000 HUF
538289
11129
209
6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set
2 600 HUF
839305
11130
209
2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura /
Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm
3 000 HUF
809095
11131
209
Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
2 000 HUF
808025
11132
209
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m