Number of items: 76

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, matricás. Jelzett, mázhibás, m: 7,5 cm
11097.

1 000 HUF

Kézzel festett, virágmintás Zsolnay mini kaspó 6 cm
11098.

1 000 HUF

Zsolnay libás lány,vörös eozin mázzal, jelzett (körpecsét), apró lepattanásokkal, m:21 cm, h:13,5 cm
11099.

110 000 HUF
298,10
343,75

Zsolnay virág mintás kis váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:7 cm (2×)
11100.

6 000 HUF

Zsolnay virág mintás dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30 cm
11101.

9 000 HUF
24,39
28,13
9

Zsolnay Pompadour II. kávés készlet, összesen: 15 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
11102.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay dekoratív süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11103.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay tyúkot simogató kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), m:14 cm, h:16 cm
11104.

8 500 HUF
23,04
26,56

Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
11105.

2 000 HUF

Zsolnay teás készlet, mitológiai jelenetekkel, matricás, jelzett, hibátlan
11106.

1 600 HUF

Zsolnay Pompadour mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11107.

12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tál, 2 db, kisebb mázhibákkal, h: 38 cm, d: 25 cm
11108.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF