Number of items: 76

Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
11085.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /  Herend handpainted chinaware clock
11086.

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /
Herend handpainted chinaware clock

14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi furulyázó fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm
11087.

8 000 HUF

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
11088.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Apponyi mintás áttört füles porcelán kosár, hibátlan, jelzett, m:8 cm, 20x15 cm
11089.

9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11090.

2 600 HUF
7,05

Herendi kézzel festett, aranyozott, virág mintás tálka, 9cm
11091.

1 000 HUF

Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
11092.

1 200 HUF

Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, kis repedéssel, d: 12,5 cm
11093.

2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó / Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm
11094.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó /
Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm

1 000 HUF

Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
11095.

1 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, virágmintás. Jelzett, mázhibás, m: 10 cm
11096.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF