Number of items: 76
854681
11073
209
Herendi aranyozott szélű virágmintás porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 35 cm
16 000 HUF
860803
11074
209
Virágmintás, kézzel festett Herendi tojáska /Herend chinaware egg 8 cm
1 000 HUF
856231
11075
209
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
16 000 HUF
856238
11076
209
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
8 000 HUF
856241
11077
209
Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
8 000 HUF
856246
11078
209
9500
Herendi virág mintás váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×)
9 500 HUF
856262
11079
209
Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
6 000 HUF
857405
11080
209
Herendi fésülködő akt, fehér mázas, jelzett (Lux Elek), hibátlan, foltos, m:34 cm
16 000 HUF
853990
11081
209
5500
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:12 cm / Herend white rabbit
5 500 HUF
855246
11082
209
Herendi kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:11 cm
7 000 HUF
853993
11083
209
5500
Herendi baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm
5 500 HUF
785552
11084
209
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m