Number of items: 76

Herendi aranyozott szélű virágmintás porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 35 cm
11073.

16 000 HUF
43,36
50,00
9

Virágmintás, kézzel festett Herendi tojáska /Herend chinaware egg 8 cm
11074.

1 000 HUF

Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11075.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11076.

8 000 HUF

Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11077.

8 000 HUF

Herendi virág mintás váza pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×)
11078.

9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11079.

6 000 HUF

Herendi fésülködő akt, fehér mázas, jelzett (Lux Elek), hibátlan, foltos, m:34 cm
11080.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:12 cm / Herend white rabbit
11081.

5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:11 cm
11082.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm
11083.

5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm
11084.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF