Number of items: 115

12730.

2 000 HUF

Walter Tibor: A repülő ember. Bp., 1942, Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kétoldalas fotókkal illusztrált, közepes állapotú (kötés viseltes)
12731.

800 HUF

Nemere Istvűn: Zuhanás a napba, Dedikált! Bp.,  1986, Népszava
12732.

800 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12733.

800 HUF

Flammarion, Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Hetedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Az eredeti borító megtartásával egészvászon kötésben, gazdagon illusztrált, közepes állapotú (gerincen kis sérülés)
12734.

1 000 HUF

12735.

1 600 HUF

12736.

12 000 HUF

12737.

2 600 HUF
7,05

12738.

2 200 HUF
5,96
6,88

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12739.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

4 000 HUF

B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
12740.

5 000 HUF

12741.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF