Number of items: 115

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12754.

2 200 HUF
5,96
6,88

12755.

2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12756.

2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
12757.

2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12758.

2 200 HUF
5,96
6,88

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
12759.

2 200 HUF
5,96
6,88

12760.

2 200 HUF
5,96
6,88

2 db könyv-Endrei Zalán(szerk.): A régi magyar költészet remekei. A legrégib időktől Kisfaludy Károlyig. Bp., 1903, Beer és Társa. Kiadói festett egészvászon kötés, jó állapotban; Vas Gereben: Garasos arisztokrácia. Bp., Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12761.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kozma Mária: Idővallató; Dedikált! Bukarest, 1983. Kriterion
12762.

1 600 HUF

Herman Ottóné: Seregély kisasszony emlékiratai és egyéb történetek. Sok képpel, második kiadás. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12763.

1 600 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Harmadik egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
12764.

10 000 HUF

Dr. Horváth Richárd: Életépítés. Budapest 1934. Szent István Társulat. Kis szakadásokkal.
12765.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF