Number of items: 115

Écsy Ö. István (szerk.): Csurgói Diákalbum. 1931, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége. Képekkel illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12718.

800 HUF

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
12719.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

1 600 HUF

Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p.
12720.

2 000 HUF

2 db könyv-Dawson, Christopher: Európa születése. Bp., Athenaeum; Wells, H.G.: MI lesz holnap (A jövő regénye). Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban.
12721.

800 HUF

Déryné naplója II-III. kötet. Első teljes kiadás, az eredeti kézirat alapján sajtó alá rendezte Bayer József. Bp., (1900), Singer és Wolfner. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
12722.

2 000 HUF

12723.

36 000 HUF
97,56
112,50

Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
12724.

1 000 HUF

12725.

1 200 HUF

12726.

1 000 HUF

A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
12727.

30 000 HUF
81,30
93,75

12728.

5 000 HUF

12729.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF