Books: Other rarities Number of items: 115
794560
12704
205
Vegyes könyv és fotó tétel-német,francia,magyar nyelvű könyvek, regények, rajzok, fotók (E.S. Gardner: A ketyegő gyertya esete, Bárd Miklós: Vezeklés, Füzes János: A Toller-jelenség, Molter Károly: Tibold Márton, Business Guide to Bulgaria, Lehrgang der Englischen Sprache, LÉvay József: Múzsa búcsúja stb.)
1 400 HUF
737871
12705
205
Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
1 000 HUF
824421
12706
205
J. Berger: Schachspiels. Leipzig 1891. Mar Heffes Verlag.
4 000 HUF
824424
12707
205
Internationales Schachturnier in Berlin. Berlin 1926. Bernhard Kagan.
4 000 HUF
824393
12708
205
Amor Librum - Magyar krónika, Sorszámozott hasonmás kiadás, aranyozott, bordázott gerincű bőr kötésben.
10 000 HUF
635487
12709
205
10 000 HUF
769892
12712
205
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
1 200 HUF
824427
12713
205
P. Wenman: Thirty Three-Moves. Leeds 1945. Whitehead & Miller Ltd.
2 000 HUF
811642
12714
205
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben, kopott
1 200 HUF
824496
12715
205
1 000 HUF
790038
12716
205
1 000 HUF
790036
12717
205
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house