Number of items: 115

Vegyes könyv és fotó tétel-német,francia,magyar nyelvű könyvek, regények, rajzok, fotók (E.S. Gardner: A ketyegő gyertya esete, Bárd Miklós: Vezeklés, Füzes János: A Toller-jelenség, Molter Károly: Tibold Márton, Business Guide to Bulgaria, Lehrgang der Englischen Sprache, LÉvay József: Múzsa búcsúja stb.)
12704.

1 400 HUF

Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
12705.

1 000 HUF

J. Berger: Schachspiels. Leipzig 1891. Mar Heffes Verlag.
12706.

4 000 HUF

Internationales Schachturnier in Berlin. Berlin 1926. Bernhard Kagan.
12707.

4 000 HUF

Amor Librum - Magyar krónika, Sorszámozott hasonmás kiadás, aranyozott, bordázott gerincű bőr kötésben.
12708.

10 000 HUF

12709.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

10 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
12712.

1 200 HUF

P. Wenman: Thirty Three-Moves. Leeds 1945. Whitehead & Miller Ltd.
12713.

2 000 HUF

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben, kopott
12714.

1 200 HUF

12715.

1 000 HUF

12716.

1 000 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12717.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF