Number of items: 115

Cartographia világatlasz Bp., 2000. Cartographia
12692.

1 400 HUF

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
12693.

1 000 HUF

A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
12694.

1 800 HUF

Elsa Triolet: Az avignoni szerelmesek Sorszámozott, aláírt! Bp., 1964 Európa. Csernus Tibor 8 ofszet-litográfiájával. Egészbőr kötésben
12695.

8 000 HUF

12696.

8 000 HUF

12697.

7 000 HUF
18,97
21,88

A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p.
12698.

3 600 HUF
9,76
11,25

Arany gondolatok. A mostani szabad gondolkozásnak módja ellen. Németből szabadon fordította Bielek László. Bétsben, 1800-ban, Schuender Károly János. Aranyozott egészbőr kötés, gerince erősen kopott,sérült, színezett lapszélek, jó állapotban.
12699.

7 000 HUF
18,97
21,88

Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
12700.

2 000 HUF

Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot.
12701.

3 000 HUF

12702.

3 000 HUF

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
12703.

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF