Books: Other rarities Number of items: 115
794550
12692
205
Cartographia világatlasz Bp., 2000. Cartographia
1 400 HUF
794583
12693
205
Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
1 000 HUF
794613
12694
205
A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
1 800 HUF
776151
12695
205
Elsa Triolet: Az avignoni szerelmesek Sorszámozott, aláírt! Bp., 1964 Európa. Csernus Tibor 8 ofszet-litográfiájával. Egészbőr kötésben
8 000 HUF
810150
12696
205
8 000 HUF
799349
12697
205
7 000 HUF
808852
12698
205
A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p.
3 600 HUF
808969
12699
205
Arany gondolatok. A mostani szabad gondolkozásnak módja ellen. Németből szabadon fordította Bielek László. Bétsben, 1800-ban, Schuender Károly János. Aranyozott egészbőr kötés, gerince erősen kopott,sérült, színezett lapszélek, jó állapotban.
7 000 HUF
808913
12700
205
Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
2 000 HUF
808950
12701
205
Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot.
3 000 HUF
807300
12702
205
3 000 HUF
807063
12703
205
Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house